2009 m.

2009.12.04
Diskusija apie branduolinės energetikos plėtrą Lietuvos kaimynystėje ir Lietuvos energetinį saugumą
2009 m. gruodžio 4 d. Rytų Europos studijų centre įvyko apskritojo stalo diskusija "Baltarusija ir Kaliningradas planuoja statyti savo atomines elektrines. Ar reikia dar ir Lietuvai atominės elektrinės?". Renginyje dalyvavo LR Energetikos ministras Arvydas Sekmokas, žurnalo "Lithuanian Foreign Policy Review" redaktorius doc. dr. Tomas Janeliūnas, LR Ministro pirmininko patarėjas Kęstutis Škiudas, KTU prof. hab.dr. Jonas Gylys. Ekspertų ir sprendimų priėmėjų diskusijos metu buvo siekiama įvertinti Lietuvos ir jos kaimyninių valstybių branduolinės energetikos plėtros perspektyvas Lietuvos energetinio saugumo kontekste.
Plačiau
2009.12.01
Apskritojo stalo diskusija: Branduolinės energetikos plėtra Lietuvos kaimynystėje ir Lietuvos energetinis saugumas
Gruodžio 4 d. Rytų Europos studijų centre įvyko apskritojo stalo diskusija "Baltarusija ir Kaliningradas planuoja statyti savo atomines elektrines. Ar reikia dar ir Lietuvai atominės elektrinės?".
Plačiau
2009.11.30
RESC kartu su NNVBO Platforma organizavo metinę vystomojo bendradarbiavimo organizacijų konferenciją
Rytų Europos studijų centras (RESC) kartu su Nacionaline Nevyriausybinių Vystomojo Bendradarbiavimo Organizacijų (NNVBO) Platforma organizavo metinę vystomojo bendradarbiavimo organizacijų konferenciją "Lietuvos vystomasis bendradarbiavimas: interesai, poreikiai, kompetencija", kuri vyko š.m. gruodžio 1 d.
Plačiau
2009.11.27
Diskusija su NVO "Burma Campaign UK" atstovais
RESC 2009 m. lapkričio 27 d. vyko susitikimas su žmogaus teisių gynėjais Birmoje. Jame dalyvavo filmo „Birmos VJ: reportažai iš uždaros šalies" herojus Joshua, britų nevyriausybinės organizacijos „Burma Campaign UK“ direktorius Mark Farmaner ir tarptautinė šios organizacijos koordinatorė Zoya Phan, - žmonės, tiesiogiai susidūrę su Birmą valdančiu kariniu režimu. Svečius lydėjo LR URM Lotynų Amerikos, Azijos ir Okeanijos šalių skyriaus Atašė Aistė Marozaitė. RESC atstovavo Pilietinės visuomenės vystymo ir bendradarbiavimo skyriaus vedėjas Vytis Jurkonis ir praktikantas Paulius Mieželis. Susitikimo tikslas buvo pasidalinti RESC patirtimi su žmogaus teisių judėjimais kitose šalyse, aptarti galimą Lietuvos nevyriausybinio sektoriaus indėlį siekiant padėties Birmoje pagerėjimo, sužinoti „Burma Campaign UK“ lūkesčius ir drauge padiskutuoti apie veikimo Birmoje galimybes, tikslus ir formas.
Plačiau
2009.11.18
RESC kviečia į filmo „Burma VJ“ peržiūrą ir susitikimus su Birmos žmogaus teisių aktyvistais
Lapkričio 26d., ketvirtadienį, 17.00val. , Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (Vokiečių g. 10), 304 auditorijoje vyks danų režisieriaus Anders Østergaard dokumentinio filmo "Burma VJ: Reporting from a closed country" peržiūra ir diskusija su Jungtinės Karalystės NVO Burma Campaign UK atstovais.
Plačiau
< Ankstesnis Kitas >