2013 m.

2013.12.19
Naujausias "Abipus tvoros" numeris atkreipia dėmesį į moterų vaidmenį politikoje
RESC, bendradarbiaudamas su Lygių galimybių plėtros centru, džiaugiasi galėdamas pristatyti naują leidinio „Abipus tvoros” numerį „Politika ne moterų reikalas?“. Leidinyje siekiama atkreipti dėmesį į moterų vaidmens politikoje suvokimą trijose šalyse – Ukrainoje, Baltarusijoje ir Lietuvoje. Padėties analizė padeda įvardyti skirtingose visuomenėse nusistovėjusių stereotipų priežastis. Analizuojamos pagrindinės problemos, susijusios su visuomenėje vyraujančiais stereotipais moterų atžvilgiu, nagrinėjami visuomenėje vyraujantys stereotipai. Leidinį skaitykite čia: rusų kalba ir anglų kalba.
Plačiau
2013.12.06
Antroji Moldovos "Reality Check" apžvalga

RESC kartu su Slovakijos Atlanto komisija (SAC) ir Centrinės Europos politikos institutu (CEPI) pristato antrąją Moldovos “Reality Check” apžvalgą, kurioje apžvelgiamos vidinės ir išorinės tendencijos įtakojančios situaciją Moldovoje. Taip pat analizuojamas šalies progresas reformų kelyje ir ES įsitraukimas Moldovoje. NaujausiąMoldovos “Reality Check” apžvalgą skaitykite čia.
Plačiau
2013.10.23
Tarptautinė konferencija „Ateities strategijos Baltarusijos politikai“

Spalio 28-29 dienomis RESC kartu su Vokietijos-Baltarusijos draugija (dgb) surengė tarptautinę konferenciją „Ateities strategijos Baltarusijos politikai“. Likus vos mėnesiui iki Vilniuje vyksiančio ES Rytų partnerystės viršūnių susitikimo, konferencijoje siekta aptarti tolimesnes politinio dialogo tarp Baltarusijos ir ES plėtojimo perspektyvas ir pasiūlyti ateities startegijas Baltarusijos politikai.

Plačiau
2013.10.18
RESC suteiktas mokslinių tyrimų įstaigos statusas
Spalio 18 d. Rytų Europos studijų centras buvo oficialiai įregistruotas į Švietimo ir mokslo institucijų registrą kaip mokslinius tyrimus atliekanti įstaiga.
Džiaugiamės atsiveriančiomis naujomis galimybėmis bei augsiančiu mokslinių tyrimų skaičiumi!
Plačiau
2013.10.12
ES-Japonijos bendradarbiavimo simpoziumas: ES Rytų Partnerystė ir saugumo padėtis Rytų Azijoje

2013 m. spalio 11 d. Seime vyko RESC organizuota konferencija, kurioje aptartos ES Rytų Partnerystės perspektyvos bei didėjantis Japonijos vaidmuo regione. Renginyje pranešimus skaitė Lietuvos apžvalgininkai bei diplomatai ir svečiai iš Japonijos.

Plačiau
< Ankstesnis Kitas >