2018 m.

2019.01.04
V. Laučius prisidės prie RESC veiklų
Prie Rytų Europos studijų centro analitikų ir bendradarbių rato prisijungia žurnalistas Vladimiras Laučius.
Plačiau
2018.12.19
Naujame leidinyje - žymių tarptautinių ekspertų tekstai

Didžiuojamės pranešdami, kad pasirodė naujausias "Lithuanian Foreign Policy Review" (LFPR) leidinio numeris, kuriam tekstus rengė tarptautiniu mastu puikiai žinomi ekspertai.

Plačiau
2018.11.16
Netekome bičiulio ir kolegos Viliaus Ivanausko

Su giliu liūdesiu pranešame, kad netekome puikaus bičiulio, ilgamečio kolegos, istoriko ir politologo Viliaus Ivanausko.

Vilius ne vienerius metus dirbo Rytų Europos studijų centre, buvo gausybės tarptautinių ir nacionalinio lygmens studijų, straipsnių, knygų autorius. Jo aštrus analitinis žvilgsnis derėjo su šiltu bendravimu, kurio mums visiems labai trūks.

Plačiau
2018.06.04

Publikuota studija „Tautinės mažumos Lietuvoje“

Š. m. gegužės mėnesį buvo publikuota Rytų Europos studijų centro ruošta studija „Tautinės mažumos Lietuvoje“, kurioje yra analizuojama bendra paskutinių trijų metų tautinių mažumų padėtis Lietuvoje.
Plačiau
2018.01.16

Skirkite 2 proc. GPM mūsų veiklai!

VšĮ "Rytų Europos studijų centras" - jau vienuoliktus veiklos metus skaičiuojantis analitinis centras. Esame nevyriausybinė, ne pelno organizacija, veikianti vykdomų projektų pagrindu, todėl visos paramos formos mums yra svarbios užtikrinti veiklų tęstinumą ir kokybę. Kviečiame prisidėti prie RESC veiklos ir skirti mums paramą, kuri jums nieko nekainuoja - 2 proc. GPM. 

Plačiau