Darbuotojai

 

 

   

Linas Kojala 
Direktorius

Nuo 2016 metų liepos mėn. yra RESC direktorius. Jis taip pat yra VU TSPMI politikos mokslų doktorantas ir dėstytojas, Harvardo universiteto Davis Centro, kuriame 2017-2018 metais su prestižine Fulbright stipendija dirbo tyrėju, nereziduojantis ekspertas projektams. Anksčiau L. Kojala dirbo žiniasklaidoje, taip pat Užsienio reikalų ministerijoje, vadovavo įvairiems tarptautiniams projektams. L. Kojala domisi Europos integracija, Rusijos vidaus ir užsienio politika, Rytų partnerystės šalių raida, NATO ir saugumo studijomis, JAV užsienio politika, taip pat informaciniais karais. Apie tai yra skaitęs pranešimus tarptautinėse konferencijose. Jis komentuoja tarptautinės politikos aktualijas Lietuvos bei užsienio žiniasklaidoje, yra rengęs tekstus ar komentavęs tokiose žiniasklaidos priemonėse kaip CNN, The Moscow Times, Vokietijos, Prancūzijos, Nyderlandų nacionalinės radijo stotys ir kt.

 

  

 

   

Dovilė Šukytė
Politikos analizės ir tyrimų skyriaus analitikė

Prieš darbą RESC, D. Šukytė daugiau nei metus dirbo JAV think-tank'e Centre for Strategic and International Studies (CSIS). D. Šukytė domisi demokratizacijos procesais Vidurio ir Rytų Europoje bei Kaukazo regione, taip pat Vakarų Balkanų valstybių eurointegracija. 2008 m. D. Šukytė įgijo politikos mokslų bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, o 2010 m. baigė Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro studijas VU TSPMI.

  

   
Vytautas Keršanskas
Direktoriaus pavaduotojas
Politikos analizės ir tyrimų skyriaus analitikas (ilgalaikėse atostogose)

V. Keršanskas yra VU TSPMI bakalauro ir magistro studijų absolventas, RESC dirbantis nuo 2013 m. Jo moksliniai interesai apima Lietuvos ir regiono užsienio ir saugumo politiką, informacinius karus ir propagandą, Rytų partnerystės valstybių vidinius procesus ir Europos integracijos raidą, Rusijos vidaus ir užsienio politiką. V. Keršanskas taip pat yra LRT radijo bendradarbis, anksčiau dirbęs Užsienio reikalų ministerijoje, žurnalo „Veidas“ užsienio politikos apžvalgininku. 

 

     

 

 Rima Sakalauskaitė
 Finansininkė 
      
Neetatiniai darbuotojai 


     
Simonas Klimanskis
RESC Mokslinis bendradarbis
Simonas.Klimanskis@gmail.com
 

RESC mokslinis bendradarbis, Lietuvos socialios rinkos plėtros instituto ekspertas, taip pat dirba Lietuvos Respublikos Seime, 2013 m. stažavosi Europos Parlamente. S. Klimanskis yra VU TSPMI Europos studijų absolventas. Jo moksliniai interesai apima Lietuvos ekonominę politiką, Lietuvos ir Europos Sąjungos energetikos, užsienio ir saugumo politiką, Europos integracijos procesus.

 

  

 

   
 
Šarūnas Legatas
Projektų asistentas 
 

  

 

   
 
Andrius Prochorenko
Projektų asistentas