2018 m.

19-12-2018

Naujame leidinyje - žymių tarptautinių ekspertų tekstai


Didžiuojamės pranešdami, kad pasirodė naujausias "Lithuanian Foreign Policy Review" (LFPR) leidinio numeris, kuriam tekstus rengė tarptautiniu mastu puikiai žinomi ekspertai.

Tarp jų - buvęs NATO Generalinio sekretoriaus pavaduotojas, ambasadorius Alexanderis Vershbow, britų žurnalistas Edwardas Lucasas, "Tufts" universiteto mokslininkas Chrisas Milleris, taip pat ekspertai iš Vokietijos. Prie jų prisijungė ir lietuvių autoriai - Dovilė Jakniūnaitė, Andžejus Pukšto, Marius Skuodis, Linas Kojala.

"Tokio kalibro autorių pritraukimas įrodo, jog gebame leisti tarptautinio masto leidinius. Dėl to ir temų spektras naujausiame numerye platus - nuo NATO ir ES bendradarbiavimo ir Rusijos politinės situacijos iki Lietuvos santykių su Vokietija ir Rytų partnerystės politikos ateities,- teigė leidinio vyr. redaktorius Linas Kojala. - Svarbu, kad mums aktualius aspektus galės perskaityti plati auditorija, mat leidinys bus platinamas anglų k."

LFPR leidžiamas jau 20-us metus, tačiau iki šiol buvo akademinio pobūdžio, recenzuojamas leidinys. Nuo šių metų, pasikeitus redaktoriui, iš esmės pakeista ir koncepcija, koncentruojantis į analitinio pobūdžio turinį.

"Reikia padėkoti visiems prieš tai dirbusiems redaktoriams, taip pat visiems prisidėjusiems, kad LFPR vardas išliktų. Įdėtas didelis darbas, o dabar atėjo laikas žengti žingsnį į priekį ir pakeisti koncepciją. Tas ir buvo padaryta",- pažymėjo L. Kojala.

Leidinį galite atsisiųsti paspaudę čia.