Demokratijos ir vystymo paramos fondas prašo padėti nuo pandeminio gripo nukentėjusiai Ukraina

Lap 3, 2009 | 2009, Naujienos

Demokratijos ir vystymo paramos fondas, atsižvelgdamas į Ukrainoje susidariusią padėtį dėl pandeminio gripo protrūkio, kviečia Lietuvos gyventojus, nevyriausybines organizacijas bei verslo įmones padėti nukentėjusiems nuo pandeminio gripo Ukrainoje. Padėti jūs galite aukodami į žemiau nurodytą sąskaitą. Už surinktas lėšas bus perkami vaistai, prevencinės vakcinos nuo pandeminio gripo bei medicininė įranga.

Kaip praneša Ukrainos diplomatinė atstovybė Lietuvoje, Ukrainoje pastarosiomis dienomis užregistruotas didelis susirgimų ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų ligomis augimas, iki lapkričio 2 dienos 12 val. užregistruotos 67 mirtys. Spalio 30 dieną Ukrainos sveikatos apsaugos ministerija gavo keletą patvirtinimų, kad kai kuriuos susirgimus sukėlė pandeminis A/H1N1 tipo gripo virusas. Lapkričio 2 dienos Ukrainos Vyriausybės posėdyje nuspręsta devyniose iš dvidešimties Ukrainos sričių paskelbti karantiną, trims savaitėms uždaryti visas bendrojo lavinimo mokyklas ir aukštąsias mokymo įstaigas, atšaukti visus planuotus masinius renginius. Pagalbą Ukrainai jau suteikė Lenkija, Slovakija, apie planuojamą paramą informavo Vengrija ir Rumunija.

LR Užsienio reikalų ministerija informavo, kad Lietuvoje jau imtasi priemonių suteikti Ukrainai reikalingą humanitarinę paramą. Klausimas bus aptariamas lapkričio 4 dienos Vyriausybės posėdyje ir koordinuojant su Sveikatos apsaugos ministerija bus sprendžiama, kokią paramą nukentėjusiems Ukrainos regionams gali suteikti Lietuva.

Speciali sąskaita nukentėjusiems Ukrainoje paremti:
Demokratijos ir vystymo paramos fondas
D.Poškos g. 59, LT-08114 Vilnius
Įmonės kodas: 300604085
Bankas : AB bankas “Swedbank”
Banko kodas : 73000
LT297300010109811391
Telefonas pasiteirauti: (5) 270 59 93

« Grįžti atgal

Kategorijos

  • Uncategorized @lt (1)