RESC atstovų vizitas į Gruziją

Gru 19, 2009 | 2009, Naujienos

Rytų Europos studijų centro (RESC) atstovai gruodžio 7-13 d. vizito į Gruziją metu aptarė bendradarbiavimo praktiką, susitiko su Gruzijos vietinės valdžios atstovais bei lankė objektus, kuriems buvo suteikta Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo parama.

Š.m. birželio-gruodžio mėnesiais RESC įgyvendino LR Užsienio reikalų ministerijos remiamą vystomojo bendradarbiavimo projektą “Gruzijos regionų kompetencijos ir socialinių gebėjimų stiprinimas: infrastruktūros plėtra ir Lietuvos regioninės praktikos perdavimas”. Projektu buvo siekiama sudaryti sąlygas regionų savivaldos atstovams, nevyriausybinėms organizacijoms bei kultūros darbuotojams stiprinti savo socialinius gebėjimus įtraukiant jaunimą į visuomenines veiklas. Infrastruktūros plėtros projektas buvo įgyvendinamas penkiuose Gruzijos regionuose. Projekto metu buvo renovuota vaikų dailės mokykla Khulo ir jaunimo kino teatras Kobuleti savivaldybėje, Terjola savivaldybėje jaunimo namai pritaikyti neįgaliųjų poreikiams bei vystyta mokyklos kiemo infrastruktūra, Jvari miesto kultūros namai aprūpinti muzikos ir kitais instrumentais, Khashuri savivaldybėje įrengta autobuso stotelė pavadinimu “Lietuva”.
Projekto įgyvendintojai įsitikinę, kad projektas reikšmingai prisidėjo prie Gruzijos regionuose esančių jaunimo traukos centrų infrastruktūros gerinimo. Ateityje tai turėtų stiprinti visuomeninius ryšius Gruzijoje bei skatinti Gruzijos vietinę valdžią tęsti pradėtas veiklas.

« Grįžti atgal

Kategorijos