Gruzijos „Reality Check“

Geg 14, 2013 | Gruzija, Publikacijos, Rytų Partnerystės "Reality Check"

ES Rytų Partnerystės „Reality Check“ iniciatyva, įtraukianti atskirų ES Rytų partnerystės šalių ir tarptautinius politikos analitikus, diplomatus, sprendimų priėmėjus ir vykdytojus, atlieka išsamų politinių procesų ES Rytų partnerystės šalyse vertinimą ir siūlo rekomendacijas ES Rytų partnerystės iniciatyvai aktualiais klausimais.

Pirmasis neformalus „Reality Check“ darbo grupės susitikimas vykęs 2012 m. spalio mėnesį Vilniuje buvo dedikuotas Baltarusijos ir jos santykių su ES tematikai. Susitikimą globojo ES Tarybos pirmininkavimui besiruošianti Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

Pirmasis Gruzijos „Reality Check“ darbo grupės susitikimas vyko 2013 m. balandžio mėnesį Bratislavoje, Slovakija. Renginio metu įvertinti vidiniai ir išoriniai veiksniai įtakojantys Gruzijos politikos formavimą ir įgyvendinimą.

Gruzijos „Reality Check“ darbo grupę sudaro Gruzijos, Vakarų ir regiono valstybių politikos analitikai orientuoti į nepriklausomus, faktais paremtus ir kokybiškai subalansuotus sprendimus. Pagrindiniai darbo grupės atradimai ir rekomendacijos pristatomi specialiai parengtose ir atvirai platinamose apžvalgose, kuriomis siekiama paskatinti ir prisidėti prie politinių debatų Gruzijoje ir kitose Gruzijos demokratiniu progresu suinteresuotose šalyse.

Gruzijos „Reality Check“. Analitinė apžvalga Nr. 1. 2013 m. balandis-liepa.  EN

« Grįžti atgal

Kategorijos