Įvyko diskusija „Ką galvoja baltarusiai: socialinio kontrakto tyrimų rezultatai“

Spa 3, 2013 | 2013, Naujienos

Spalio 1 d. RESC organizuoto Baltarusių tyrėjų tarybos susitikimo metu vyko jau trečioji diskusija serijoje „Ką galvoja baltarusiai?“. Šios serijos renginiuose pristatomi naujausių visuomeninių tyrimų rezultatai.

Šįkart vykusios diskusijos tema – socialinio kontrakto pokyčiai Baltarusijoje. Alena Artsiomenka iš Baltarusijos strateginių studijų instituto (BISS) pristatė naujausius Baltarusijos viešosios nuomonės apklausų rezultatus. Auditorija ir internetinės transliacijos stebėtojai buvo supažindinti su naujausiais pasikeitimais baltarusių požiūryje į visuomenės ir valstybės santykius. Tyrimą komentavo ir savo interpretacijas pateikė Nepriklausomo socioekonominių ir politinių tyrimų instituto (IISEPS) ekspertas Alyaksandras Sasnowas bei Irina Tochitskaya iš Privatizacijos ir vadybos instituto tyrimų centro (IPM RC). Diskusiją moderavo žurnalistė Maria Sadovskaya-Komlach.

Renginį tiesiogiai transliavo delfi.ru, euroradio.by, belarusdigest.com bei belinstitute.eu internetiniai puslapiai. Klausimus ir pastebėjimus pranešėjams buvo galima teikti ne tik salėje, tačiau ir per socialinį tinklą Twitter. Renginys vyko rusų kalba su sinchroniniu vertimu į anglų kalbą, o internetinė transliacija – rusų kalba.

« Grįžti atgal

Kategorijos