Tarptautinė konferencija „Ateities strategijos Baltarusijos politikai“

Spa 23, 2013 | 2013, Naujienos

Spalio 28-29 dienomis RESC kartu su Vokietijos-Baltarusijos draugija (dgb) surengė tarptautinę konferenciją „Ateities strategijos Baltarusijos politikai“. Renginį globojo Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija.

Konferencija prasidėjo oficialiu atidarymu spalio 28 dieną, kurio metu renginio dalyvius sveikino LR Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Vokietijos-Baltarusijos draugijos pirmininkas Raineris Lindneris ir RESC Politikos analizės ir tyrimų skyriaus vedėjas Laurynas Kasčiūnas.

Spalio 29 dieną tarptautinė konferencija persikėlė į Užsienio reikalų ministerijos patalpas. Diskusija buvo suskirstyta į keturias dalis. Svečiai buvo pakviesti į politikų ir aktyvių visuomeninės veikėjų iš Baltarusijos ir Europos Sąjungos debatus. Renginyje aptarti galimi vizų kainos problemos sprendimo būdai, daug dėmesio skirta Baltarusijos modernizacijos iššūkiams. Artėjant Vilniuje vyksiančiam Europos Sąjungos Rytų partnerystės viršūnių susitikimui, konferencijoje siekta aptarti tolimesnes politinio dialogo tarp Baltarusijos ir ES plėtojimo perspektyvas.

Renginio programą, prašome, skaityti čia.

« Grįžti atgal

Kategorijos