Seminaras „Pagrindiniai Baltarusijos režimo ramsčiai: stiprybės ir silpnybės“

Geg 8, 2014 | 2014, Naujienos, Renginiai

Gegužės 7 d. RESC kartu su Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu (VU TSPMI) bei Lietuvos mokslo tarybos parama surengė tarptautinį seminarą „Pagrindiniai Baltarusijos režimo ramsčiai: stiprybės ir silpnybės“.

Seminaro, kuriame dalyvavo Baltarusijos ekspertai iš Baltarusijos, Gruzijos, JAV, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos, metu aptarti naujausi procesai Baltarusijos vidaus ir išorės politikoje. Išskirtinis dėmesys skirtas šalies politinio elito analizei, taip pat pilietinės visuomenės, žiniasklaidos ir politinės opozicijos vaidmeniui. Tarp užsienio politikos temų, analizuoti Baltarusijos santykiai su Europos Sąjunga ir Rusija, o taip pat galimas įvykių Ukrainoje poveikis Baltarusijos užsienio politikai.

Pranešimus skaitė VU TSPMI mokslo darbuotoja Dr. Jovita Neliupšienė, Europos humanitarinio universiteto dėstytoja Dr. Tatsiana Chulitskaya, Transitions Online žiniasklaidos ekspertas Alaksiej Lavončyk, RESC direktorė Kristina Vaičiūnaitė, IRI Baltarusijos padalinio vadovas Jake Jones, Maskvos tarptautinių santykių instituto (MGIMO) dėstytojas Dr. Kirill Koktysh, Rytų Europos politikos studijų centro vykdantysis direktorius Andis Kudors ir Baltarusijos strateginių studijų instituto analitikas Andrei Yeliseyeu.

Seminarą užbaigė Anatolijaus Liabedzkos knygos „108 dienos ir naktys KGB kalėjime“ pristatymas ir diskusija su autoriumi.

Renginys vyko anglų kalba. Plačiau apie seminarą, prašome, žiūrėti renginio programoje.

A photo on FlickrA photo on FlickrA photo on FlickrA photo on FlickrA photo on FlickrA photo on FlickrA photo on FlickrA photo on Flickr

« Grįžti atgal

Kategorijos