RESC skelbia registraciją į 8-ąjį Baltarusijos studentų sąskrydį „USB Rally 2014“

Lie 24, 2014 | 2014, Naujienos

Rytų Europos studijų centras kviečia baltarusių studentus registruotis kasmetiniam Vieningų Baltarusijos studentų (United Students of Belarus) sąskrydžiui, kuris vyks Lietuvoje 2014 m. spalio 1-5 dienomis.

Vieningų Baltarusijos studentų sąskrydis “USB Rally” yra galimybė Baltarusijos jaunimui, studijuojančiam visame pasaulyje dalintis patirtimi, kontaktais, o taip pat įsijungti į neformalų tarptautinį Baltarusių, gyvenančių tėvynėje ir užsienyje tinklą, šiandien žinomą kaip USB – Vieningų Baltarusijos studentų – bendruomenę. Tai bus jau aštuntasis USB sąskrydis, vykstantis Lietuvoje.

Praėjusiuose sąskrydžiuose dalyvavo daugiau nei 300 pilietiškų ir aktyvių studentų, besivienijančių į USB tinklą. Geografinės tinkle ribos išsiplėtė nuo Baltijos šalių, Baltarusijos ir Rusijos į Vakarų ir Pietų Europą bei JAV. Per aštuonerius metus sąskrydis tapo tradiciniu renginiu, sulaukiančiu entuziazmo Baltarusijos jaunimo tarpe.

Šiais metais USB sąskrydžio tema koncentruosis ties tarpkultūrinio dialogo vystymu, siekiant sukurti gyvą ir abipusišką dialogą su kitomis kultūromis, sukurti atvirą ir aktyvią visuomenę vystant baltarusišką tapatybę. Pagrindinis šių metų sąskrydžio tikslas yra prisidėti prie Baltarusijos visuomenės kaip unikalios bendruomenės, atviros lygiaverčiam bendradarbiavimui tarptautinėje erdvje, vystymo.

Baltarusių studentai kismet kviečiami aktyviai dalyvauti ir teikti savo pasiūlymus kiekvienam USB sąskrydžiui. Dalyviai organizatoriams gali pasiūlyti iniciatyvą, diskusija ar dirbtuves elektroniniu paštu usb@eesc.lt, jei nori prisidėti prie sąskrydžio ir bendruomenės plėtimosi.

USB projektas kiekvienais metais siekia derinti pratybas, įgūdžių vystymą su kultūriniais potyriais ir neformaliu, tačiau atviru bendravimu, todėl nuolat yra atviras naujiems nariams.

Daugiau informacijos apie registraciją bei kitas sąlygas galite rasti čia arba elektroniniu paštu usb@eesc.lt.

« Grįžti atgal

Kategorijos