J. Primakovo spąstai Vakarams arba šis tas apie V. Putino taikos planą

Rgs 17, 2014 | 2014, Naujienos

RESCkartu su naujienų portalu DELFI pristato jau ketvirtąjį analitinio projekto „Vladimiro Putino Rusija“ straipsnį „J. Primakovo spąstai Vakarams arba šis tas apie V. Putino taikos planą“. RESC vyresnysis analitikas Marius Laurinavičius straipsnyje aptaria įvykių Ukrainoje eigą ir svarbiausia kas iš Rusijos klanų labiausiai priešinasi agresijai Ukrainoje bei siekia taikiomis priemonėmis išspręsti konfliktą.

Analitinis straipsnis dar giliau pažvelgia į Rusijos valdžios veikimo mechanizmą ir paaiškina, kurie žmonės iš V. Putino režimo daro didžiausią įtaką Ukrainoje vykstančiam konfliktui. Didelis dėmesys skiriamas buvusio Rusijos premjero, užsienio žvalgybos vadovo ir užsienio reikalų ministro Jevgenijaus Primakovo klano įtakai Kremliaus užsienio politikai ir dabartiniam „V. Putino taikos planui“ Ukrainoje.

Autorius tekste atskleidžia kodėl vienu atveju Rusija pritaria norui diplomatiniu keliu spręsti krizę Ukrainoje, o kitu atveju jau su tuo nebesutinka. Taip pat straipsnyje pateikiama daugybė kitų atvejų, kai Rusijos veiksmai prieštarauja vienas kitam.

Visą analitinį straipsnį „J. Primakovo spąstai Vakarams arba šis tas apie V. Putino taikos planą“ skaitykite lietuviųanglų ar rusų kalbomis.

Kitus analitinio projekto „Vladimiro Putino Rusija“ straipsnius galite rasti čia.

« Grįžti atgal

Kategorijos