Antrasis Ukrainos „Reality Check“

Lap 12, 2014 | 2014, Naujienos, Renginiai

Spalio 28 d. RESC drauge su Rytų studijų centru (OSW, Lenkija), Euroatlantinės integracijos ir demokratijos centru (CEID, Vengrija) ir Centrinės Europos politikos institutu (CEPI, Slovakija) organizavo antrąjį Ukrainos „Reality Check“. Renginys, kuris vyko Lietuvos Ambasadoje Kijeve, buvo remiamas Tarptautinio Višegrado fondo ir Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos.

Susitikime dalyvavo daugiau nei 60 Vakarų ir Ukrainos analitikų, neseniai išrinktų Ukrainos Rados narių, atstovų iš Kijeve įsteigtų tarptautinių organizacijų ir diplomatinių misijų. Provokuojančių diskusijų metu buvo akcentuojamos 4 temos: situacija Rytų Ukrainoje ir Rusijos interesai; Ukrainos parlamento rinkimai ir vidinė politika; Ukrainos ekonomikos tendencijos; ir artėjantis sudėtingų reformų kelias.

Antrojo Ukrainos „Reality Check“ programą anglų kalba žiūrėkite čia.

„Reality Check“ renginiai vyksta pagal Chatham House taisykles. Siekiama paskatinti atvirus debatus bei nuomonių paremtų ilgalaike darbo patirtimi pasikeitimą. Neformalus procesas suburia analitikus, diplomatus bei politikos ir sprendimų priėmėjus. Susitikimo išdavoje parengiama analizė, kurioje pateikiami siūlymai ir rekomendacijos skirti sprendimų priėmėjams.

Pirmasis Ukrainos „Reality Check“ taip pat vyko Kijeve 2013 m. birželio mėnesį.

Daugiau informacijos apie Reality Check iniciatyvas, įskaitant ir Baltarusijos, Gruzijos ir Moldovos „Reality Check‘us“, žiūrėkite čia.

« Grįžti atgal

Kategorijos