Konferencijos išvados pristatytos EIVT Grupės skirtos ES – Rytų partnerių bendradarbiavimui BSGP srityje stiprinimui

Bal 27, 2016 | 2016, Naujienos, Renginiai

Balandžio 25 d. RESC politikos analitikė Dovilė Šukytė dalyvavo ES Europos išorės veiksmų tarnybos (EIVT) Grupės skirtos ES – Rytų partnerių bendradarbiavimui BSGP srityje stiprinimui su ypatingu dėmesiu demokratijos, gero valdymo ir stabilumo sritims susitikime, kurio metu pristatė tarptautinės saugumo ekspertų konferencijos „Europos Sąjungos globali strategija: Rytų partnerių vaidmuo užtikrinant Europos saugumą“ vykusios 2016 m. kovo 2-4 d. išvadas. Konferencijos išvadas anglų kalba skaitykite čia.

Konferencija, kurioje dalyvavo pareigūnai, pilietinės visuomenės atstovai ir saugumo ekspertai iš šešių Rytų partnerystės šalių bei ES šalių narių ir ES institucijų atstovai suteikė galimybę aptarti vidines ir išorines saugumo grėsmes Europai. Taip pat, Rytų partnerystės šalių atstovai galėjo pasidalinti lūkesčiais ir rekomendacijomis šiuo metu rengiamai ES Globaliai strategijai.

Renginį organizavo RESC ir Lietuvos krašto apsaugos ministerija kartu su Lietuvos užsienio reikalų ministerija, Europos Sąjungos saugumo studijų institutu, Rytų Partnerystės pilietinės visuomenės forumu, ir Lenkijos Nacionaliniu strateginių studijų centru. Konferencija organizuota ES veikiančios grupės skirtos ES – Rytų partnerių bendradarbiavimui BSGP srityje stiprinimui su ypatingu dėmesiu demokratijos, gero valdymo ir stabilumo sritims, ir buvo bendrai finansuota Europos Komisijos.

« Grįžti atgal

Kategorijos