Įvyko penktasis Ukrainos „Reality Check“ susitikimas

Geg 29, 2017 | 2017, Naujienos, Renginiai

Gegužės 24 dieną vyko 5-asis Ukrainos „Reality Check“. Renginį organizavo RESC, renginį globojo Lietuvos užsienio reikalų ministerija, Latvijos užsienio reikalų ministerija, ekspertizę atlieko „Carnegie Endowment for International Peace“.

Ukrainos “Reality Check” renginiai yra neatsiejama Rytų Partnerystės “Reality Check” politikos peržiūros proceso dalis, kuri siekia surinkti įžvalgas iš geriausių šalies bei tarptautinių analitikų, specialistų, diplomatų ir politikos formuotojų, kurie dirba ties Rytų Partnerystės šalimis, siekiant aptarti šių šalių realijas už uždarų durų. Projektas turi ambiciją patenkinti nuodugnios ir išsamios politikos paklausą šioje sferoje.

Pirmieji du Ukrainos “Reality Check” renginiai buvo vykdomi Kyjeve (2013 birželį ir 2014 spalį), trečiasis renginys vyko Rygoje, globojant Latvijos ES pirmininkavimui (2015 balandį). 2016-iais ketvirtasis “Reality Check” sugrįžo į Kijevą.

Penktojo Ukrainos “Reality Check” renginio metu diskutuota šiomis temomis: Ukrainos (Geo)Politika: konsolidavimasis ir rezistensija; Donbasas ir Ukrainos saugumas: per karšta užšaldyti; Ekonomika: Stabili bet silpna?; Reformų apžvalga: nuosekliai ar lėtai? Renginio programą prašome žiūrėti čia.

« Grįžti atgal

Kategorijos