Pasikeitė Rytų Europos studijų centro vadovas

Rgs 7, 2017 | 2017, Naujienos

Nuo rugpjūčio mėn. pabaigos Rytų Europos studijų centrui laikinai vadovauja Dovilė Šukytė. Vadovo pasikeitimas įvyko RESC direktoriui Linui Kojalai išvykus pagal Fulbright studijų programą į Harvardo universitetą, JAV.

D. Šukytė  RESC dirba nuo 2012 m. ir iki šiol ėjo politikos analitikės pareigas Centro Politikos ir analizės tyrimų skyriuje. Šalia šių pareigų, ji yra Briuselyje įsikūrusio Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forumo Valdybos pirmininkė. Pagrindinės D. Šukytės tyrimų sritys: demokratizacija ir reformos ES Rytų partnerystės šalyse, Rusijos užsienio politika, transatlantiniai santykiai ir saugumas, ypatingai hibridinės grėsmės ir informaciniai karai.

Prieš darbą RESC,  D. Šukytė dirbo viename pagrindinių JAV smegenų centrų – Strateginių ir tarptautinių studijų centre (CSIS), kuriame prisidėjo prie naujųjų Europos demokratijų, įskaitant Baltijos šalis, politinių, ekonominių ir socialinių procesų analizės.

2008 m. D. Šukytė įgijo politikos mokslų bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, o 2010 m. baigė Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro studijas Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

« Grįžti atgal

Kategorijos