Įvyko pirmasis Vilniaus jaunųjų lyderių susitikimas

Rgs 29, 2017 | 2017, Naujienos, Renginiai

Š. m. rugsėjo 25 – 29 d., 26 jauni profesionalai iš Baltijos šalių, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos, Rusijos ir Ukrainos dalyvavo Vilniaus jaunųjų lyderių susitikime, kurį organizavo RESC. Dalyviai buvo atrinkti iš daugiau nei 300 paraiškų, kuriose vienas iš pagrindinių reikalavimų buvo susidomėjimas, patirtis ir unikalus požiūris į dezinformacijos bei propagandos problemų sprendimą jų gimtosiose šalyse.

Susitikimo metu vyko seminarai ir diskusijos su žiniasklaidos ekspertais ir politikos analitikais, kurių metu buvo aptariamos dabartinės propagandos ir dezinformacijos tendencijos, taip pat buvo siekiama pasidalinti gerąja patirtimi kaip kovoti su klaidinančia informacija, netikromis naujienomis ir pateikti analitines įvairių dezinformacijos atvejų analizes. Susitikimu pavyko suvesti draugėn labiausiai motyvuotus jaunus profesionalus, kurie renginio pabaigoje džiaugėsi praplėtę savo teorinių žinių ir praktinių įgūdžių ratą, sužinojo naujų efektyvių būdų leidžiančių sėkmingai kovoti su propaganda ir dezinformacija, bei prisidėti prie visuomenės informavimo ir įgūdžių renkantis patikimas informavimo priemones kėlimo.

Renginio metu sugeneruotų idėjų santrauką skaitykite anglų arba rusų kalbomis (spausti ant kalbos pavadinimo).

Šį susitikimą RESC įgyvendino bendradarbiaudamas su Tarptautiniu rinkimų studijų centru ir internetiniu naujienų portalu DELFI. Iniciatyvą rėmė Nacionalinis demokratijos paramos fondas (JAV, National Endowment for Democracy) Švedijos ambasada Vilniuje ir Švedijos institutas.

« Grįžti atgal

Kategorijos