Skirkite 2 proc. GPM mūsų veiklai!

Sau 16, 2018 | 2018, Naujienos

VšĮ „Rytų Europos studijų centras“ – jau vienuoliktus veiklos metus skaičiuojantis analitinis centras, siekiantis analizuoti politinius, ekonominius ir socialinius procesus Rytų Europoje ir už jos ribų, taip pat skatinti demokratijos, žmogaus teisių ir pilietinį aktyvumą kaimynystėje. Esame nevyriausybinė, ne pelno organizacija, veikianti vykdomų projektų pagrindu, todėl visos paramos formos mums yra svarbios užtikrinti veiklų tęstinumą ir kokybę.

Kviečiame prisidėti prie Rytų Europos studijų centro veiklos ir skirti mums paramą, kuri jums nieko nekainuoja.

Jei turėjote apmokestinamų pajamų, kiekvienais metais iki gegužės 1 d. galite paskirti dalį savo sumokėto pajamų mokesčio labdarai. Turinčioms teisę gauti paramą organizacijoms galima skirti iki 2 proc. savo pajamų mokesčio, o papildomai partijoms – dar 1 proc. Jei nenurodote, ką daryti su šiais 3 proc., juos paskirstys valstybė. Taip pat galite nurodyti, kad jie nebūtų paskirstomi.

Kad skirtumėte paramą RESC, tam tereikia užpildyti nesudėtingą formą FR512. Tai galima padaryti elektroniniu būdu Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainėje. Žemiau pateikiame detalią informaciją, kaip atlikti šiuos veiksmus:

1. Užėjus į VMI portalą www.vmi.lt, pasirinkti „Gyventojams“ ir „Prisijungti prie EDS sistemos“

2. Prisijungus prie asmeninės paskyros kairiajame kampe pasirinkti „Formų teikimas“ ir „Pildyti formą“.

3. Paieškos pagalba susirasti formą FR0512.

4. Pasirinkti antroje eilutėje esančią formą, paspaudžiant ant gaublio formos nuorodos, leidžiančios pildyti dokumentą tiesiog portale.

5. Užpildyti viršutinę deklaracijos dalį, 5 eil. nr. nurodant mokestinius metus, 6 eil. nr. pažymint varnelę.

6. Užpildyti apatinę deklaracijos dalį, įrašant įmonės, kuriai skiriama parama, kodą, ir nurodant kiek procentų (1 ar 2 proc.) iki kelintų metų jai skiriama. Pavyzdyje nurodytas VšĮ „Rytų Europos studijų centro“ kodas ir 2 proc. paramos skyrimas iki 2020 m.

7. Atlikus šiuos veiksmus, deklaracijos pildymas baigiamas paspaudžiant viršuje esantį mygtuką „Pateikti deklaraciją“. Dėkojame už paramą!

« Grįžti atgal

Kategorijos