Baltarusijos tyrėjų taryba

Geg 15, 2019 | Baltarusijos tyrėjų taryba, Publikacijos

Baltarusijos tyrėjų taryba (BRC) yra neformalus Baltarusijos apklausų agentūrų, tyrimų centrų  ir tarptautinių donorų, remiančių vietinių socialinių tyrimų plėtrą Baltarusijoje, tinklas. Tinklą 2012 m. pradžioje inicijavo organizacija Pact, kurios viena iš veikimo sričių yra socialinių tyrimų plėtojimas.

Nuo 2013 m. Rytų Europos studijų centras (RESC) prisideda prie tolesnio BRC idėjos vystymo, koncentruodamasis į mokymosi galimybių jauniems baltarusių tyrėjams gerinimą. Todėl nuo 2013 m. balandžio mėn. Baltarusijos tyrėjai yra reguliariai kviečiami į seminarus tokiomis temomis kaip politinės analizės vykdymas, tyrimų komunikacija bei duomenų analizė. Seminarų temos parenkamos atsižvelgiant į potencialių mokymų dalyvių poreikius internetinės apklausos metu. Daugiau informacijos apie BRC mokymų ateitį bei kitas mokymosi galimybes pateikiama skiltyje Mokymosi galimybės.

Siekiant pagerinti veiksmų koordinaciją tarp Baltarusijos tyrėjų bei užtikrinti vykdomų tyrimų kokybę ir prieinamumą, BRC nariai du kartus metuose renkasi į koordinacinius susitikimus. Remiantis 4 paskutiniais susitikimais buvo sukurta BRC tyrimų duomenų bazė, kurioje publikuojami 169 tyrimai atlikti 2012-2013 metais.

Pagrindinės BRC veiklos:

– BRC koordinaciniai susitikimai
– BRC tyrimų duomenų bazė
– Mokymosi galimybės
– Diskusijų serija „Ką galvoja baltarusiai?“
– Analitinis biuletenis Baltarusijos tema „BELL“
– Tyrimų centrų reitingas

 

Norėdami pasiteirauti rašykite info@eesc.lt

« Grįžti atgal

Kategorijos