Vyks šeštoji metinė RESC konferencija apie užsienio politiką

Gru 13, 2020 | Naujienos, Renginiai

Rytų Europos studijų centras (RESC) gruodžio 16 d. rengia jau šeštąją tradicinę Metinę konferenciją apie Lietuvos užsienio politiką, skirtą „Diplomatijos šefui“ Stasiui Lozoraičiui atminti.

Šių metų renginio metu bus svarstomi esminiai iššūkiai Lietuvos užsienio politikai ir saugumui pandemijos bei geopolitinių poslinkių akivaizdoje.

Konferencijoje mintimis dalinsis aštuonerius metus Lietuvos užsienio reikalų ministro pareigas ėjęs Linas Linkevičius, apžvelgsiantis svarbiausius nuveiktus darbus, taip pat Prezidento vyr. patarėja užsienio politikai Asta Skaisgirytė, Seimo Užsienio reikalų, Europos ir Nacionalinio saugumo komitetų pirmininkai, atitinkamai Žygimantas Pavilionis, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Laurynas Kasčiūnas.

Diskusijos pradžioje tarpukario Lietuvos užsienio reikalų ministro Stasio Lozoraičio principus ir pamokas šiandienai aptars Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoja Asta Petraitytė-Briedienė.

Taip pat bus pristatytas naujausias metinio analitinio leidinio „Lithuanian Foreign Policy Review“ numeris, kuriame – buvusių Lietuvos ir Lenkijos prezidentų Valdo Adamkaus ir Aleksandro Kwasniewskio, taip pat Nobelio premijos laureato Roberto Shillerio, kitų žymių Lietuvos ir užsienio ekspertų mintys.

Renginys vyks virtualiai ir bus transliuojamas RESC „Facebook“ ir „Youtube“ platformose. Registruotis transliacijai galite ČIA.

« Grįžti atgal

Kategorijos