Pasirodė naujausias „Lithuanian Foreign Policy Review“ numeris

Gru 16, 2020 | Naujienos, Publikacijos

Skaitytojams pristatomas naujausias metinio analitinio leidinio „Lithuanian Foreign Policy Review“ numeris. Tai – jau 39-asis leidinys, skirtas išryškinti aktualiausius iššūkius Lietuvos užsienio politikai ir saugumui.

Šiais metais „Lithuanian Foreign Policy Review“ netrūksta žymių vardų. Lietuvos ir Lenkijos santykius bei jų raidą aptarė du buvę valstybių vadovai – Valdas Adamkus ir Aleksandras Kwasniewski. Apie globalią ekonomiką ir ją apibūdinančius naratyvus pandemijos metu mintimis dalijosi Nobelio premijos laureatas Robertas Shilleris.

„Pritraukdami žymius tokius vardus parodome, kad Lietuva yra ryški tarptautinių procesų dalyvė, o šis leidinys – puiki platforma trumpais, akcentuotais ir argumentuotais tekstais aptarti tai, kas svarbiausia“, – sakė leidinio vyr. redaktorius Linas Kojala.

Greta to leidinyje galite rasti Lietuvos nuolatinės atstovės Jungtinėse Tautose (JT) Audros Plepytės mintis apie JT veiklos sukaktį ir artimiausius iššūkius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojo Lauryno Jonavičiaus Baltarusijos politinės situacijos apžvalgą, taip pat žymių tarptautinės politikos ekspertų, tokių kaip Danielis Friedas, Chrisas Milleris, Jamesas Sherras tekstus apie JAV vaidmenį pasaulyje, Rusijos užsienio politiką ir „karštuosius“ geopolitinius pasaulio taškus bei jų poveikį Baltijos šalims.

Tradiciškai „Lithuanian Foreign Policy Review“ leidybą rėmė Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Konrado Adenauerio fondas ir JAV ambasada Vilniuje.

Leidinį virtualiai galite pavartyti paspaudę ČIA

Atsiųsti ir peržiūrėti leidinį PDF formatu galite ČIA

« Grįžti atgal

Kategorijos