Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Adam Roževič

Politkos analitikas
Biografija

Adam Roževič RESC dirba projektų vadovu bei yra aktyvus Lenkų diskusijų klubo narys. Adamas prisideda prie renginių ir diskusijų organizavimo, kurios iškelia tautinių mažumų problemas vyriausybinėms ir ir nevyriausybinėms organizacijoms. Jis taip pat organizuoja Jaunojo politikos mokslininko mokyklą, kurioje jaunimas yra supažindinamas su skaidriais rinkimais, yra skatinama žodžio laisvė ir lygybė taip stiprinant demokratijos procesą Lietuvoje. Rytų Europos studijų centre Adamas taip pat prisideda prie studijų ir kitų rekomendacinių politikos vykdymo dokumentų rašymo bei padeda organizuoti aukšto lygio renginius.

Susiję analitikai ir ekspertai

Dorota Sokolovska

Atsakinga už projektinę RESC veiklą, ypatingai susijusią su Baltarusijos pilietine visuomene. Prisideda prie analitinio turinio saugumo bei tarptautinių santykių temomis kūrimo.

Marijuš Antonovič

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas. Domisi Lenkijos užsienio politika, vidutinėmis galiomis, tarptautinių santykių teorija, užsienio politikos analize.

Tomas Janeliūnas Vyr. tyrimų vadovas

Vilniaus universtiteto, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius.

Linas Kojala Direktorius

Linas Kojala taip pat šiuo metu yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas, Asocijuotas ekspertas (Associate) Harvardo universiteto Daviso Rusijos ir Eurazijos studijų centro Derybų grupėje (Negotiation Task Force) (JAV).