Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Andrius Prochorenko

Vyr. operacijų vadovas
Biografija

Andrius Prochorenko baigė Vilniaus universitetą, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, viešosios politikos analizės magistro programą, RESC jau yra sukaupęs 3 metų darbo patirtį. Andrius domisi politine ekonomika ir RESC yra atsakingas tarptautinių projektų, susijusių su hibridinėmis grėsmėmis, informaciniais karais ir Rytų partnerystės šalių raida vykdymą, taip pat jų paraiškų ir ataskaitų paruošimą. Jis taip pat prisideda prie aukšto lygio politinių renginių ir konferencijų organizavimo, kitų nacionalinių ir tarptautinių projektų įgyvendinimo, yra mokslinių studijų bendraautorius, kalba anglų ir rusų kalbomis.

Sritys

01 Baltarusija
02 Rusija
03 Rytų partnerystės šalys

Autoriaus publikacijos

Apžvalga Gru 21, 2022
Baltarusijos tendencijos 2022-4
Apžvalga Lie 07, 2022
Baltarusijos tendencijos 2022-2
Apžvalga Kov 21, 2022
Baltarusijos tendencijos 2022-1
Daugiau publikacijų

Susiję analitikai ir ekspertai

Dorota Sokolovska

Atsakinga už projektinę RESC veiklą, ypatingai susijusią su Baltarusijos pilietine visuomene. Prisideda prie analitinio turinio saugumo bei tarptautinių santykių temomis kūrimo.

Anton Achremov Asocijuotas ekspertas

Anton Achremov koncentruojasi į Rusijos, Baltarusijos, Rytų partnerystės šalių tematiką.

Laurynas Jonavičius Asocijuotas ekspertas

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas. Tyrimai apima Rusijos Federacijos ir posovietinių šalių politinius įvykius ir užsienio politiką.

Maksimas Milta Asocijuotas ekspertas

JAV Vokietijos Maršalo fondo ReThink.CEE programos tyrėjas ir buvęs Europos humanitarinio universiteto Komunikacijos ir plėtros vadovas. Tyrinėja Baltarusijos procesus.