Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Denis Cenusa

Asocijuotas ekspertas
Biografija

RESC asocijuotasis ekspertas ir Vokietijos Gyseno Justo Lybigo universiteto politikos mokslų instituto mokslinis darbuotojas ir doktorantas, tiriantis pasaulinę valdyseną bei valstybių ES kaimynystėje atsparumą. 2015–2021 m. paskelbė daug publikacijų apie Europos integraciją, ES ir Rusijos sąveiką, gerą valdyseną ir energetinį saugumą Rytų Europoje. D. Cenusa taip pat yra asocijuotasis ekspertas Moldovos analitiniame centre „Expert-Grup“, kuriame nuo 2015 m. koordinuoja SIDA finansuojamą bendrą projektą su Briuselio Europos politikos studijų centru, tiriantį Sakartvelą, Moldovą ir Ukrainą.

Susiję analitikai ir ekspertai

Greta Krapauskaitė Jaunoji analitikė

Studijuoja Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro programoje, gilinasi į Rytų partnerystės valstybių žiniasklaidos nepriklausomumo ir demokratijos stiprinimo procesus.

Andrius Prochorenko Vyr. operacijų vadovas

Andrius Prochorenko yra atsakingas tarptautinių projektų, susijusių su hibridinėmis grėsmėmis, informaciniais karais ir Rytų partnerystės šalių raida vykdymą.

Fiodoras Krašeninikovas Asocijuotas ekspertas

Fiodoras Krašeninnikovas - rusų politologas ir publicistas, knygų "Po Rusijos" ir "Debesų demokratija", kurių bendraautorius yra Leonidas Volkovas, autorius.

Gražvydas Jasutis Asocijuotas ekspertas

Mokslininkas ir konfliktų valdymo specialistas. Dėsto posovietinio saugumo kursus Šveicarijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje.