Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Edward Lucas

Asocijuotas ekspertas
Biografija

E. Lucasas yra buvęs britų savaitraščio „The Economist“ vyresnysis redaktorius, yra penkių knygų autorius. 2008 m. jis parašė knygą „Naujas šaltasis karas“. Londone gyvenantis ekspertas nuo 2010 m. dirba nereziduojančiu vyresniuoju analitiku CEPA. Šiame analitiniame centre, kuris specializuojasi transatlantiniuose santykiuose, jis vadovauja Šiaurės ir Baltijos šalių saugumo programai ir leidžia analitinę apžvalgą „China Influence Monitor“ („Kinijos įtakos monitoringas“).

Sritys

01 Rusija
02 Lietuva
03 Europos Sąjunga
04 Kinija

Susiję analitikai ir ekspertai

Linas Kojala Direktorius

Linas Kojala taip pat šiuo metu yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas, Asocijuotas ekspertas (Associate) Harvardo universiteto Daviso Rusijos ir Eurazijos studijų centro Derybų grupėje (Negotiation Task Force) (JAV).

Gintaras Bagdonas Asocijuotas ekspertas

Ats. plk. Gintaras Bagdonas yra buvęs NATO karinio štabo atstovu Sakartvele, Lietuvos specialiosios misijos Afganistane vadovu, ES karinio štabo žvalgybos direktoriumi.

Bernard-Henri Levy

Bernard-Henry Levy yra žymus Prancūzijos filosofas, žurnalistas, aktyvistas ir vienas populiariausių autorių šiandieninėje Europoje.

Konstantinas Andrijauskas Asocijuotas ekspertas

Azijos studijų ir tarptautinės politikos docentas Vilniaus universitete.