Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Justinas Kulys

Projektų vadovas
Biografija

Justinas Kulys Rytų Europos studijų centre dirba nuo 2019 metų. Jis yra baigęs politikos mokslų bakalauro studijas Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Šiuo metu J. Kulys studijuoja tarptautinę projektų vadybą Vilniaus universiteto Verslo mokykloje. Jis taip pat yra Konrad-Adenauer-Stiftung (Vokietija) stipendininkas.

Kaip projektų vadovas, J. Kulys vadovavo daugiau nei dešimčiai nacionalinių ir tarptautinių projektų, su Lietuvos ir užsienio partneriais. Nuolat dalyvauja įvairiuose renginiuose ir mokymuose susijusiuose su projektų vadyba. Jis taip pat yra prisidėjęs organizuojant eilę aukšto lygio renginių ir konferencijų. J. Kulys yra Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) narys.

Kaip laisvai samdomas žurnalistas ir analitikas, J. Kulys aktyviai domisi ir tyrinėja Vakarų Balkanų šalių istoriją ir politines realijas, domisi karybos aktualijomis, NATO klausimais. Jis yra keleto akademinių ir analitinių studijų bendraautorius. Bendradarbiauja su Lietuvos naujienų portalais, komentuoja tarptautinės politikos aktualijas Lietuvos ir užsienio (daugiausiai – Lenkijos ir Kroatijos) žiniasklaidoje.

Sritys

01 Vakarų Balkanai
02 NATO
03 Pietryčių Europa
Daugiau publikacijų

Susiję analitikai ir ekspertai

Lina Strupinskienė Asocijuota ekspertė

Stažavosi Tarptautiniame baudžiamajame tribunole buvusiai Jugoslavijai, dirbo generalinio prokuroro kabinete su Bosnijos Serbų Respublikos prezidento Radovano Karadžičiaus byla. Disertacija „Tarptautinio baudžiamojo tribunolo buvusiai Jugoslavijai įtaka susitaikymui Bosnijoje ir Hercegovinoje“.

Dorota Sokolovska

Atsakinga už projektinę RESC veiklą, ypatingai susijusią su Baltarusijos pilietine visuomene. Prisideda prie analitinio turinio saugumo bei tarptautinių santykių temomis kūrimo.

Jurgis Vedrickas Projektų vadovas

Naujienų portalo „The Lithuania Tribune“ redaktorius, domisi saugumo politika, ypač Rytų Azijos regione, kibernetinio ir informacinio saugumo klausimai.

Elžbieta Kriaučiūnaitė

Elžbieta Kriaučiūnaitė 2023 m. baigė VU TSPMI politikos mokslų bakalaurą, o šiuo metu studijuoja Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistrą VU TSPMI. Prie RESC komandos Elžbieta prisijungė 2021 m. rudenį, o šiuo metu prisideda prie analitinio turinio kūrimo. Pagrindinės interesų sritys – strateginė politinė komunikacija, rinkimų demografija, energetikos politika.