Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Laurynas Jonavičius

Asocijuotas ekspertas
Biografija

Laurynas Jonavičius yra RESC asocijuotasis ekspertas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas. Jo tyrimai apima Rusijos Federacijos ir posovietinių šalių politinius įvykius ir užsienio politiką. Vilniaus universitete įgijo tarptautinių santykių ir politikos mokslų daktaro laipsnį. Dėsto kursus „Rusijos studijos“, „Rusijos politika ir ekonomika postmoderniame pasaulyje“ ir „Ukrainos ir Baltarusijos studijos“. 2009–2014 m. dirbo Lietuvos Respublikos Prezidentės patarėju užsienio politikos klausimais.

Sritys

01 Baltarusija
02 Rusija
03 Ukraina
Daugiau publikacijų

Susiję analitikai ir ekspertai

Maksimas Milta Asocijuotas ekspertas

JAV Vokietijos Maršalo fondo ReThink.CEE programos tyrėjas ir buvęs Europos humanitarinio universiteto Komunikacijos ir plėtros vadovas. Tyrinėja Baltarusijos procesus.

Laurynas Jonavičius Asocijuotas ekspertas

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas. Tyrimai apima Rusijos Federacijos ir posovietinių šalių politinius įvykius ir užsienio politiką.

Tomas Janeliūnas Vyr. tyrimų vadovas

Vilniaus universtiteto, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius.

Denis Cenusa Asocijuotas ekspertas

RESC asocijuotasis ekspertas ir Vokietijos Gyseno Justo Lybigo universiteto politikos mokslų instituto mokslinis darbuotojas ir doktorantas, tiriantis pasaulinę valdyseną bei valstybių ES kaimynystėje atsparumą.