Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Vladimiras Laučius

Vyr. politikos analitikas
Biografija

Rusijos propagandos tyrėjas. RESC „Akiračių” klubo moderatorius. Prodiuseris, straipsnių autorius ir laidų vedėjas projekte „Suprasti Rusiją” (pagrindinė platforma – žurnalas IQ). TV3 politinių aktualijų laidos vedėjas. Baigė lyginamosios politikos magistro studijas Vilniaus universitete. Mokslinių interesų sritys – politinė filosofija, idėjų istorija, politikos komunikacija. Dėstė politologiją ir politikos komunikaciją Mykolo Romerio ir Vilniaus universitetuose. Yra keliolikos mokslinių tekstų politinės filosofijos ir politinės komunikacijos klausimais autorius. Publicistikos kryptys – politinio gyvenimo, informacinės erdvės, socialinių kultūrinių reiškinių analizė.

Sritys

01 Lietuva
02 Rusija
03 NATO

Autoriaus publikacijos

Daugiau publikacijų

Susiję analitikai ir ekspertai

Linas Kojala Direktorius

Linas Kojala taip pat šiuo metu yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas, Asocijuotas ekspertas (Associate) Harvardo universiteto Daviso Rusijos ir Eurazijos studijų centro Derybų grupėje (Negotiation Task Force) (JAV).

Tomas Janeliūnas Vyr. tyrimų vadovas

Vilniaus universtiteto, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius.

Andrius Prochorenko Vyr. operacijų vadovas

Andrius Prochorenko yra atsakingas tarptautinių projektų, susijusių su hibridinėmis grėsmėmis, informaciniais karais ir Rytų partnerystės šalių raida vykdymą.

Gintaras Bagdonas Asocijuotas ekspertas

Ats. plk. Gintaras Bagdonas yra buvęs NATO karinio štabo atstovu Sakartvele, Lietuvos specialiosios misijos Afganistane vadovu, ES karinio štabo žvalgybos direktoriumi.