Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Publikacijos

Rytų Europos studijų centro (RESC) politikos apžvalgininkai ir tyrėjai nuolatos publikuoja tarptautinės politikos procesus ir Lietuvos vaidmenį juose apžvelgiančius leidinius. Tai – tyrimai, apžvalgos ir biuleteniai, aptariantys Vidurio ir Rytų Europos regiono aktualijas. Maloniai kviečiame skaityti, o tyrimus ir apžvalgas galite atsisiųsti.

Rūšiuoti pagal:
  • Išvalyti filtrą
Naujienlaiškis Bir 02, 2023
Birželio 2 d. RESC naujienlaiškis

Birželio 2 d. savaitinis Rytų Europos studijų centro naujienlaiškis, kuriame rasite išsamią informaciją apie politinius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų.

Simona Budrevičiūtė
Naujienlaiškis Geg 26, 2023
Gegužės 26 d. RESC naujienlaiškis

Gegužės 26 d. savaitinis Rytų Europos studijų centro naujienlaiškis, kuriame rasite išsamią informaciją apie politinius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų.

Simona Budrevičiūtė
Naujienlaiškis Geg 19, 2023
Gegužės 19 d. RESC naujienlaiškis

Gegužės 19 d. savaitinis Rytų Europos studijų centro naujienlaiškis, kuriame rasite išsamią informaciją apie politinius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų.

Simona Budrevičiūtė
Naujienlaiškis Geg 12, 2023
Gegužės 12 d. RESC naujienlaiškis

Gegužės 12 d. savaitinis Rytų Europos studijų centro naujienlaiškis, kuriame rasite išsamią informaciją apie politinius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų.

Simona Budrevičiūtė
Naujienlaiškis Geg 05, 2023
Gegužės 5 d. RESC naujienlaiškis

Gegužės 5 d. savaitinis Rytų Europos studijų centro naujienlaiškis, kuriame rasite išsamią informaciją apie politinius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų.

Simona Budrevičiūtė
Naujienlaiškis Bal 28, 2023
Balandžio 28 d. RESC naujienlaiškis

Balandžio 28 d. savaitinis Rytų Europos studijų centro naujienlaiškis, kuriame rasite išsamią informaciją apie politinius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų.

Simona Budrevičiūtė
Naujienlaiškis Bal 21, 2023
Balandžio 21 d. RESC naujienlaiškis

Balandžio 21 d. savaitinis Rytų Europos studijų centro naujienlaiškis, kuriame rasite išsamią informaciją apie politinius įvykius Lietuvoje ir už jos ribų.

Simona Budrevičiūtė
Biuletenis Bal 05, 2023
Šauktinių reforma: tarp ambicijų ir galimybių

Politinėms partijoms praėjusiais metais nepasiekus bendro sprendimo dėl visuotinio šaukimo, Krašto apsaugos ministerija (KAM) šių metų sausio mėnesį pasiūlė nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (NPPKT) sistemos reformą, kuria siekiama visapusiškai rengti visuomenę krašto gynybai ir prisidėti prie piliečių ugdymo, didinti tarnybos kariuomenėje patrauklumą.

Simona Budrevičiūtė
Biuletenis Lie 04, 2022
Ar naujasis krizių valdymo modelis padės efektyviau spręsti krizes?

Pripažįstama, kad dabartinis krizių valdymo modelis yra nepakankamai efektyvus – tą parodė 2019 metais kilęs gaisras Alytaus padangų perdirbimo gamykloje, vėliau – pasaulinė koronaviruso pandemija ir Baltarusijos režimo sukelta neteisėtų migrantų krizė.

Simona Budrevičiūtė