Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Jurgis Vedrickas

Projektų vadovas
Biografija

J. Vedrickas yra baigęs Aberystwyth universiteto (D. Britanija) bakalauro ir Vytauto Didžiojo universiteto magistro studijų programas ir pradėjo darbą RESC nuo 2019 metų. Jį labiausiai dominanti tematika yra saugumo politika, ypač Rytų Azijos regione, kibernetinio ir informacinio saugumo klausimai. Jurgis taip pat yra naujienų portalo „The Lithuania Tribune“ redaktorius, yra dalyvavęs įvairiuose tarptautiniuose Jungtinių Tautų modeliuose Lietuvoje ir užsienyje.

Sritys

01 Rytų Azija
02 Europos Sąjunga
Daugiau publikacijų

Susiję analitikai ir ekspertai

Denis Cenusa Asocijuotas ekspertas

RESC asocijuotasis ekspertas ir Vokietijos Gyseno Justo Lybigo universiteto politikos mokslų instituto mokslinis darbuotojas ir doktorantas, tiriantis pasaulinę valdyseną bei valstybių ES kaimynystėje atsparumą.

Andrius Prochorenko Vyr. operacijų vadovas

Andrius Prochorenko yra atsakingas tarptautinių projektų, susijusių su hibridinėmis grėsmėmis, informaciniais karais ir Rytų partnerystės šalių raida vykdymą.

Gražvydas Jasutis Asocijuotas ekspertas

Mokslininkas ir konfliktų valdymo specialistas. Dėsto posovietinio saugumo kursus Šveicarijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje.

Fiodoras Krašeninikovas Asocijuotas ekspertas

Fiodoras Krašeninnikovas - rusų politologas ir publicistas, knygų "Po Rusijos" ir "Debesų demokratija", kurių bendraautorius yra Leonidas Volkovas, autorius.