Analizuojame tarptautinius procesus ir Lietuvos vaidmenį juose

Įvykiai

Rytų Europos studijų centre nuolatos vyksta renginiai, susitikimai, konferencijos ir diskusijos. Jos suburia skirtingos profesinės ir mokslinės patirties ekspertus, kurie atstovauja ir gilinasi į tarptautinių santykių bei politikos mokslų disciplinas.

Įvykiai Rgs 09, 2022
Konferencija „Building Baltic Consensus“

Rugsėjo 9 d. Rytų Europos studijų centras, bendradarbiaudamas su NATO Viešosios diplomatijos departamentu, Konrado Adenauerio fondu ir Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, organizavo konferenciją „Building Baltic Consensus“.

Įvykiai Bir 16, 2022
Belarusian Association of Research Centres susitikimas

Renginys organizuotas projekto “Promoting ties between the Belarusian and Lithuanian expert communities” rėmuose, kuris yra finansuojamas iš Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų ir vykdomas Rytų Europos studijų centro kartu su organizacija BARC (Belarusian Association of Research Centres).

Įvykiai Lie 08, 2021
Susitikimas su Ukrainos užsienio reikalų ministru Dmytro Kuleba

Diskusijoje, kurią moderavo RESC direktorius Linas Kojala, buvo aptartos Ukrainoje vykstančios reformos, Rytų partnerystės formato svarba, saugumo dilemos ir konfliktas rytų Ukrainoje, šalies integracijos į transatlantines struktūras bei Lietuvos ir Ukrainos dvišalių santykių klausimai.

Įvykiai Bir 02, 2021
Diskusija apie NATO viršūnių susitikimą Briuselyje

Rytų Europos studijų centras 2021 metų birželio 2 d. surengė diskusiją, skirtą aptarti birželio 14 d. įvykusį Briuselyje NATO viršūnių susitikimą ir galimas Aljanso raidos trajektorijas, kuriomis gali nuvesti vykstantis NATO ateities apmąstymo procesas.